HAKKIMIZDA Ali Usta: Burma Kadayıf Baklavaları 1969'dan beri geleneksel Türk damak zevkini tüm ürünlerde, doğal besin maddeleri kullanarak, profesyonel ekibi ile modern ve hijyenik ortamlarda, gıda mühendisleri kontolünde sürekli geliştirerek müşterilerine eşsiz bir lezzet olarak sunmayı amaç edinmiştir.
Ürünlerimizin imalatında kullandığımız tüm malzemeler, farklı yörelerden özenle seçilerek alınır. Şeflerimizin maharetli ellerinde şekillenerek, %100 katkısız olarak sizlerin sağlığı ve damak tadı tehlikeye atılmadan satışa sunulur.
Kurulduğumuz tarihten bu yana; Kalite, Lezzet, Hijyen ve Müşteri Memnuniyeti önceliğimiz olmuştur.

Ali Usta Burma Kadayıf ve Baklavaları
Diyarbakır Burma Kadayıf : Sütlü, Fıstıklı, Cevizli Kadayıf, Parma (Fıstık) Kadayıf, Tel Kadayıf,

Gaziantep Baklavaları : Fıstıklı Baklava, Cevizli Baklava, Ev Baklavası, Şöbiyet, Dilber Dudağı, Çikolatalı Baklava, Havuç Dilimi, Kuru Baklava, Sütlü Nuriye, Fıstıklı Dolma, Dürüm Sarma, Yaprak Sarma, Saray Sarması, Cevizli Dolma, Padişah, Yeşil Dilber(Dilber Dudağı)

Dondurmalar: Yaz mevsiminde ürettiğimiz dondurma çeşitlerimiz Kako, Sade, Damla Çikolata, Fıstık, Balbadem, Kestane, TuttiFuritti, Karamel, Nescafe, Türk Kahvesi, Vişne, Çilek, Böğürtlen, Frambuaz, Kavun, Muz ve Limon dur. Meyveli Dondurmalarımızda Kesinlikle Boya , Katkı ve meyve özü yoktur. Meyveli Dondurmalarımız, meyvenin kendisi ile üretilir.

Ali Usta; Sektörde kalitesini kanıtlamış ve zirvede olmayı kendine ilke edinmiştir.
Ali Usta Burma Kadayıf ve Baklavaları : "Hizmetten ödün vermeyen, Burma Kadayıfı ve Baklavayı sanata dönüştüren usta..."        
Adres: Muradiye Cad. (Safhan) No:49/A Sirkeci - Fatih/ İSTANBUL     Tel: (0212) 522 89 27